Mis on kahekordse tulemuse panus?

Kui teete kahekordse tulemusega panuse, olete seda teinud panustamine kahele tulemusele ühes matšis ühe panusega. Topeltpanus on üksikpanustamise võimalus, mis ühendab mängu poolajal saavutatud skoori ja mängu lõpus saadud skoori. Eeldusel, et poolaja panus võidab, kantakse panus üle teisele panusele.

Kuidas topeltpanus töötab?

Mis on topeltpanus? Topeltpanus on kõige lihtsamini mõistetav pakutav mitmikpanus. See on vaid kaks erinevat panusevalikut, mis on kombineeritud üheks panuseks. Kui teie panustamisduubel õnnestub, võidate ja saate väljamakse – paremini, kui võiksite oodata kahe erineva üksikpanuse tegemisel samadele valikutele.

Mida tähendab topelttulemus spordiennustus?

Tuntud ka kui topelttulemus, see on panus, kus peate ennustama tulemust poolajal ja täisajal. Pea pea vastas. Spordis pakutav sirge kahesuunaline võistlus, head-to-head panus tähendab lihtsalt, et üks meeskond võidab teist (viigivõimalust pakutakse vaid mõnikord).

Mis on topelttulemus pesapallis?

Kahekordse tulemuse panus on viis sama tulemust kaks korda ühes mängus edasi mängida. ... Spordis juhtub tagasitulekuid kogu aeg ja kui peaksite esimese poolaja võitma meeskonna A, kuid mängu võitma meeskonna B, võib teie koefitsient olla 20/1 või isegi suurem.

Kuidas panustate topeltvõimalusega?

Topeltvõimaluse kiired faktid

Topeltvõimaluse panus töötab Kolmepoolse panustamise võimalus (1X2). Valige ühe asemel kaks võimalikku tulemust. Topeltvõimalus annab potentsiaalseks 67% võiduvõimaluseks. Panusta lemmikule ja varu teise valikuga.

Kahekordse tulemuse panus, hämmastav koefitsient!! Mis on kahekordse tulemuse panus? Parlay, mis on kokku pandud 1 kihlveoga! 🤑🥳🤑

Mis on 2x panus?

Topeltvõimaluse panustamine on sisuliselt kasutatakse selleks, et anda teile suurem võimalus ühelt ürituselt võita. Jalgpallis saab seda kasutada kahe võimaliku kolme tulemuse katmiseks vaid ühe panusega. See ühendab mõlema poole võidu/viigi või kaotab üldse viigivõimaluse.

Mida tähendab 12 panuses?

12 kirjeldab kodu- ja külalismeeskonda kohtumises. 1 viitab kodumeeskonnale, 2 aga võõrsil. ... Loomulikult viitab jalgpallivõit võistkonnale, kes lõi matši lõpus kõige rohkem väravaid. Panustamise puhul võib see aga kirjeldada ka esimese või teise poolaja võitu.

Mis on esimene topeltvõitja?

Topelttulemus: selle panuse eest olete valides, milline meeskond võidab esimese perioodi lõpus, millele järgneb meeskond võidab 3. perioodi lõpus. Seega, kui valite võistkonna A/Viis, on teie panus meeskonnale A, kes võidab pärast 1. perioodi ja viik 3. perioodi lõpus.

Mis on kahekordse tulemuse panus nooleviskes?

Topelttulemus (jalad/komplektid) Ennusta tulemust pärast määratud jalgade/settide arvu ja matši üldvõitjat. Kõik ennustused tühistatakse, kui mängu ei viida lõpuni. Esimesed noolemänguturud. Arveldatakse esimese noole või noolekomplekti peale, mis visatakse kindlaksmääratud jalas/komplektis.

Kas Paddy Power maksab topelttulemusi?

Maksame topelttulemuse kõigi Iirimaal ja Ühendkuningriigis toimuvate hobuste võiduajamiste valimiste eest, mis on kaetud täisteenindusega. ... Kõigile Iirimaal või Ühendkuningriigis tehtud panustele, mis hõlmavad valikut, mis ei ole hõlmatud täisteenusega (st punktist punkti kohtumine) või Virtual Racingiga, makstakse maksimaalselt 50 000 eurot.

Mis on süsteem 2 3 4 panus?

Mis on süsteem 2/3 (3 panust)? 2/3 süsteem koosneb 3 panusest, mis ilmnema 3-st valikust -- kolm 2-korjalist multit (parlay). Mõne võidu saamiseks peavad kolmest valikust vähemalt kaks olema õiged – võidu täpne summa sõltub sellest, kui palju ennustusi õigeks osutub.

Mida tähendab rida kokku topelt?

Spordiennustuses on a kahekordse tulemuse panus pakutakse mängu skoorile nii poolajal kui ka mängu lõpus. ... Kahekordse tulemusega panuse risk on suurem, kuna potentsiaalseid tulemusi on rohkem, kuid see tähendab ka seda, et koefitsiendid on palju paremad.

Mis on suurim spordiennustus?

5.7 Kui liige teeb järgmise sama mängu multipanuse, mis kajastab esialgset sama mängu multibet ja mille tulemusel liige ületab $500,000 maksimaalse väljamakse korral tühistatakse sama mängu lisapanused ja panused tagastatakse.

Kuidas arvutada kahesuunaline kahekordne?

Igasuunalise topeltpanustamise näide

1. VÕIT: 50 dollarit 14/1 maksab 750 dollarit (50 dollarit x 14 = 70 naela + teie panus 50 dollarit tagasi).
  2. KOHT: 1/4 14/1-st on 3,5/1, mis tähendab, et panuse kohaosa makstakse 50 $ (pluss 750 $ esimesest võidust) 3,5/1 = 2850 £ (800 $ x 3,5 = 2800 $ + teie 50 $ panus) tagasi).

Mis on jänki panus?

Yankee koosneb 11 võrdse väärtusega panust valikutele neljas erinevas sündmuses: kuus kahekordset, neli kolmekordset ja üks neljakordne. ... Seda kasutatakse kõige sagedamini hobuste võiduajamistes.

Kuidas topeltpanus hobuste võiduajamisel töötab?

Topeltpanuse eesmärk on et edukalt välja valida kaks võitnud valikut kahe erineva võistluse pealt sama panuse ja panuse alusel, ja sel juhul on tootluse saavutamiseks vaja mõlemat valikut.

Mis on topelttulemus William Hill?

Mis on nooleviske kõrgeim tulemus?

Kõrgeim võimalik kassasse on 170 samas kui madalaim võimalik kassasse on 2.

Mis on kõrgeim noolemängu kassa?

Pöörane number on skoor, mida ei saa välja võtta sama arvu nooleviskega, kui palju suuremat punktisummat välja võtta. 170 on kõrgeim punktisumma, mida saab kolmes nooleviskes välja võtta, samas kui madalamaid punkte 169, 168, 166, 165, 163, 162 ja 159 ei saa.

Mis on kahekordne tulemus matemaatikas?

2-ga korrutamiseks. Et oleks 2 midagi.

Mida tähendab 12 panustamises?

Teistel kihlveosaitidel võite seda näha kui 12. ● OV0. 5 või ÜLE 0,5: see kood tähendab teid teete oma panuse, et enne mängu lõppu lüüakse vähemalt üks värav. Kui matš lõpeb 1:0 ühelegi võistkonnale või kui mängus lüüakse rohkem kui üks värav, võidate panuse.

Mida GG NG 2+ tähendab bet9jas?

GG/NG 2+ Sul on ennustada, kas mõlemad meeskonnad löövad mängu jooksul vähemalt 2 väravat.Võimalik on 2 võimalust: GG: mõlemad meeskonnad löövad mängu jooksul vähemalt 2 väravat. NG: üks meeskond või mõlemad meeskonnad ei löö mängu jooksul 2 väravat.

Mida tähendab alla 3,5 värava?

"Alla 3,5" tähendab seal peab olema 3 või 2 väravat või 1 värav või 0 väravat, kõik kui 3 väravat toob kaasa kaotuse.

Kas saate Betwayl panustada mõlema meeskonna peale?