Kes on 60 minuti näitlejad?

60 minutit etendust sisaldab Lesley Stahl, Scott Pelley, Bill Whitaker ja John Dickerson praeguste võõrustajatena. New York Times on nimetanud saadet "üheks hinnatumaks uudisteajakirjaks Ameerika televisioonis". IMDb hinnang 60 minuti kohta on 7,4 10-st.

Kellega on Leslie Stahl abielus?

Isiklik elu. 1977. aastal Stahl abiellus autor Aaron Latham; neil on tütar. 3. mai 2020 saates 60 minutit avaldas Stahl, et on COVID-19 tõttu haiglasse viidud.

Kes oli 60 minuti vanamees?

Andy Rooney, täismahus Andrew Aitken Rooney, (sündinud 14. jaanuaril 1919, Albany, New York, USA – suri 4. novembril 2011, New York City), Ameerika ajakirjanik ja esseist, kes oli tuntuim oma veidrate kommentaaride poolest (1978–2011) teleuudiste saate 60 minutit lõppu.

Kus asub 60 minutit?

Aastakümneid on CBS Newsi peakorter ja "60 minuti" kontorid seisnud tuulevarjutuse vastaskülgedel. Manhattani West 57. tänava kvartalis.

Kas Leslie Stahlil on Parkinson?

Viimasel ajal on ta neid samu oskusi rakendanud, et aidata oma abikaasal, stsenaristil ja ajakirjanikul Aaron Lathamil oma abikaasat hallata. Parkinsoni tõbi. 76-aastane Lesley Stahl kasutab oma uurimisoskusi, et aidata oma abikaasal Parkinsoni tõvega toime tulla. Esimest korda hakkas ta Lathami kõnnaku muutusi märkama umbes 11 aastat tagasi.

60 minutit näitlejate tegelikku vanust ja nimi 2020

Kas Leslie Stahlsi abikaasal on Parkinson?

Lesley Stahli 43-aastane abikaasa Aaron Latham võitleb vapralt Parkinsoni tõbi — Tutvuge ajakirjanikuga. Ajakirjanik ja autor Aaron Latham, kes on olnud abielus CBS Newsi reporteri Lesley Stahliga üle nelja aastakümne, on Parkinsoni tõvega tegelenud juba aastaid.

Millest rääkisid esimesed 60 minutit?

Selle esimene osa, mis oli eetris 24. septembril 1968, esitati Richard Nixoni ja Hubert Humphrey presidendikampaaniate kajastus, erinevate kirjanike ja ajakirjanike kommentaarid, intervjuu peaprokuröriga, osa Oscari võitnud lühifilmist ja isegi kõrgetasemeline arutelu saatejuhtide vahel saates ...

Kas raadios on 60 minutit?

CBS raadiouudised – 60 minutit otseülekandes.

Kas saate 60 minutit otseülekandeid teha?

Saate seda vaadata kõikjal kõikvõimalikes seadmetes ja selle hankimiseks ei pea teil olema AT&T internetti ega telefoniteenust. See sisaldab CBS-i otseülekanne enamikul turgudel, mistõttu on see hea valik "60 minuti" voogesitamiseks. Mitte igal voogedastusteenusel pole CBS-i otseülekannet, kuid Hulu seda teeb.

Kuidas saan 60 minutit nõudmisel vaadata?

Koos CBS All-Accessiga saate saadet otse vaadata oma veebisait: 60Minutes.com. Lisaks on olemas spetsiaalne 60MinutesOvertime.com, mis pakub telgitagust sisu ja eksklusiivseid lugusid, mis on saadaval ainult veebiväljaande kaudu.

Mis aeg on Vaikse ookeani aja järgi 60 minutit?

"60 minutit" (19.00. PT; 19:30 ET, CBS): Armee kindral, kes jälgib võib-olla kõige olulisema ravimi levitamist rahva ajaloos, muretseb, et paljud ameeriklased ei pruugi seda võtta.

Keda asendas Bill Whitaker saates 60 minutit?

Whitaker võtab kaheks nädalaks juhtimise üle oma "60 minuti" töökaaslaselt Anderson Cooper. Teised kuulsustest külalissaatejuhid, kes kavatsevad lahkunud Alex Trebeki ametikohale astuda, on Mayim Bialik, Savannah Guthrie, Dr.

Kui kaua on Bill Whitaker olnud 60 minutit?

Philadelphia põliselanik liitus CBS Newsiga 1984. aastal ja on asunud Tokyos, Los Angeleses ning osalenud mitmes presidendivalimise kampaanias, enne kui teda 2014. aastal 60 minuti korrespondendiks nimetati. Whitakeri aruanne sisaldab mõnda 60 Minutesi meeldejäävamatest seiklustest ja uurimistest.

Kes on 60 minuti ajakirjanik?

60 minuti korrespondendid ja kaastöölised on Sharyn Alfonsi, Anderson Cooper, John Dickerson, Norah O'Donnell, Scott Pelley, Lesley Stahl, Bill Whitaker ja L.Jon Wertheim.

Kas 60 minutit on pikim telesaade?

60 minutit, parima ajaga Ameerika televisiooni uudistesaade. See debüteeris 1968. aastal CBS-is ja sellest on saanud ringhäälinguajaloo üks edukamaid saateid. Don Hewitti loodud ja uurivale ajakirjandusele tuginev 60 minutit on televisiooni pikim pidevalt jooksev parimal eetris olev sari.

Kas Aaron Lathamil on Parkinsoni tõbi?

Latham on olnud võitleb Parkinsoni tõvega üle kümne aasta. Ajakirja Brain & Life andmetel hakkasid Lathamil sümptomid ilmnema 2007. aastal ja ta kukkus enne diagnoosi saamist paar korda. 2015. aastal alustas Latham haiguse progresseerumise aeglustamiseks uut treeningrežiimi.

Mis on Bill Whitakeri töö?

Bill Whitaker (sündinud 26. augustil 1951 Philadelphias Pennsylvanias) on Ameerika teleajakirjanik ja CBS Newsi saate 60 minutit korrespondent.